Montajlama

Montajlama 

  Montajlama hizmeti ile demonte ve montaj gerektiren bütün eşyalarınız Etem Nakliyat bünyesinde bulunan  deneyimli usta mobilyacılar ile sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

  Evinizde bulunan kıyafet dolabınız,yatak ve bazanız,tv konsolu ,gümüşlük takımları ve portmanto sökülerek en ufak parçası dahi kaybolmadan taşınılacak diğer dairede ustamız tarafından montajı grçekleştrilmektedir. 

  Beyaz eşyarınızın kurumlarıda yapılmaktadır.Buzdolabınızın içini,taşıma yapılacak günden en az 1 gün önce boşaltıp fişini çekmeniz gerekmektdir.Avize ve direk elektrik montajı gerektiren diğer eşyaların sadece demonteleri yapılmaktadır.Montajları yapılmaktadır.Nedeni ise binaların elektrik tesisatları farklılık gösterdiğinden dolayı montaj sonrası oluşabilecek olumsuz durumlara karşı önlem amaçlı montajları yapılmamaktadır.

Personel Hizmeti

   Personel 

    Etem Nakliyat'ın vermiş olduğu personel hizmeti ile araç gerektirmeden yapılacak olan taşıma işlemleriniz kolayca ve zahmetsizce yapılmaktadır.Aynı bina içinde ev taşıma veya parça taşıma,koli yükleme ve textil malzemeleriniz tecrübeli personellerimiz ile yapılmaktadır.Personellerimiz günlük ücreti 90 ila 120 tl arasında değişmektedir.

  Yapılacak olan işin zorluk derecesine, zaman süresine ve yapılacak olan işe göre ücretler  farklılık göstermektedir.

Personel hizmeti için;

Tel: 0534 603 89 10 

Araç hizmeti

Araç Hizmetimiz

    Etem Nakliyatın araçlarını ihtiyacınız doğrultsunda kullanabilirsiniz.Sadece araca ihtiyacınız olduğu durumlarda firmamıza ait olan 2  adet 6  teker Mıtsubıshı Fusho kamyonet,1  adet 10 teker Mercedes Atego ve 1 adet WW Transporter tipi araç şoförleri ile birlikte hizmetinizdedir.

   Araçlarımızın hepsi evden eve nakliyat sektörü için dizayn edilmiştir.Kasa boyutlarına göre 1+1, 2+1, 3+1 ve 4 +1  ev eşyasını alabilecek kapasiteye sahiptirler.

araçlarımızın kullanım amaçlarına göre,yol mesafesine göre,yakılan yakıt miktarına göre kiralama ücretleri farklılık göstermektedirler.

Ayrıca beraberlerinde gelecek olan şoförlerinde ücretleri ayrı olarak verilmektedir.

Araç Hizmeti için:

Tel : 0534 603 89 10 

Paketleme

Paketleme 

    Paketleme hizmeti sunan Etem Nakliyat ile eşyalarınız taşınırken zarar görmesi imkansız hale gelmektedir.Eşyalarınız eşya türü ve durumuna göre battaniye,kalın streç,köpüklü naylon vb.ambalaj malzemeleri ile ile paketlenerek taşımaları yapılıyor.

   Gidilecek olan yerde yerde yine personellerimiz tarafından açılarak yerlerine kuruluyor.Evinizde bulunan A dan Z ye bütün parçalar ambalajlanarak taşınmaktadır.

Demontesi yapılan dolapların en ufak parçaları dahi paketleme işlemi yapılamadan kesinlikle araca yüklenmemektedir.

Bütün bu paketleme işlemleri ücretin içerisindedii.Ekstra bir ücret talebi kesinlikle yapılmamaktadir.Ancak siz eğer hiçbir şeyi ellemek istemezseniz kolileme dahil herşey yine firmamız tarafından yapılmaktadır.

   Sağlıklı bir taşıma işlemi için mutfak eşyalarının  ve ufak eşyaların sizler tarafından kalilenme ve toparlanma işleminin yapılaması gerekmektedir.

Çünkü hangi parçanın hangi kolide olduğunu bilirseniz yerleştirme yaparken daha rahat yerleştirirsiniz.